ÚvodKancelář N.I.K.A.Kancelář N.I.K.A.

Realitní kancelář N.I.K.A. Kutná Hora

Vážení návštěvníci, vítejte na stránkách realitní kanceláře N.I.K.A. Naše kancelář byla založena v roce 1997 a od svého vstupu na trh realit se zaměřuje na poskytování kompletního servisu spojeného s prodejem, pronájmem i koupí nemovitostí. Hlavním regionem našeho působení je Středočeský kraj, a to především Kutnohorsko, Kolínsko, Havlíčkobrodsko a přilehlé lokality. Podle přání zákazníků však poskytujeme své služby i v dalších regionech České republiky.

Hlavním naším cílem je spokojený zákazník. Za tímto účelem se snažíme poskytovat kvalitní služby těm, kteří se stanou našimi klienty a využijí nabízených služeb při prodeji či pronájmu svých nemovitostí. Stejným způsobem však přistupujeme i ke všem návštěvníkům kanceláře, kteří "svou" nemovitost teprve hledají.

Všechny nabízené nemovitosti byly naší realitní kanceláří navštíveny a prověřeny. Je tak v podstatě vyloučeno, aby se v nabídce objevila nemovitost, na níž by vázly právní či jiné závady.

Nabízíme kompletní nabídku nemovitostí včetně služeb, které v rámci svých aktivit vykonáváme, tj.od vyhledání nezbytných dokumentů a podkladů až po sepsání smluv a právních dokumentů.

Vyhledáme pro Vás nemovitost, kterou si chcete koupit, která odpovídá Vašim přáním, představám i finančním možnostem.

Poradíme a pomůžeme Vám při jednáních s příslušnými úřady (katastrální, finanční, stavební úřady obecních úřadů, apod.).

Ušetříme Váš čas. Velmi nás potěší, když nás oslovíte a využijete našich služeb. Filosofie naší práce je založena na vzájemné důvěře, osobním přístupu, pochopení Vašich potřeb a přání...

 

     Exkluzivní nabídka

Hledat nemovitost

2014-12-09 12:56:23
Free business joomla templates
autel scanner sell: maxisys, maxisys pro, autel maxidas ds708, autel md802